1. Nové vozidlá
Už od (Vr. DPH)
24 990 €

Vyberte si stupeň výbavy a motorizáciu

Vyberte si stupeň

5 Možnosti

 • Corolla Hatchback - Active - 5-dv.

  Corolla Hatchback Active

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   Cloudová navigácia
  • +
   Multimediálny systém Toyota Smart Connect
  • +
   Služby konektivity s aplikáciou MyT

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  24 990 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom 4x2 | 4X2
 • Corolla Hatchback - Comfort - 5-dv.

  Corolla Hatchback Comfort

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   10,5" multimediálny systém Toyota Smart Connect
  • +
   Trojramenný kožený volant
  • +
   12,3" digitálny prístrojový štít

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  26 590 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom 4x2 | 4X2

  Od

  28 790 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom 4x2 | 4X2
 • Corolla Hatchback - Style - 5-dv.

  Corolla Hatchback Style

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   Bezdrôtová nabíjačka mobilných telefónov
  • +
   17" zliatinové disky kolies matné (5 dvojitých lúčov)
  • +
   Zatmavené zadné okná (Privacy glass)

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  29 590 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom 4x2 | 4X2

  Od

  31 790 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom 4x2 | 4X2
 • Corolla Hatchback - GR Sport - 5-dv.

  Corolla Hatchback GR Sport

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   Logo GR SPORT na prahových lištách
  • +
   Odmrazovanie predných stieračov
  • +
   Páčky radenia pod volantom

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  30 790 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom 4x2 | 4X2

  Od

  32 990 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom 4x2 | 4X2
 • Corolla Hatchback - Executive - 5-dv.

  Corolla Hatchback Executive

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   Head-up displej (HUD)
  • +
   18" brúsené zliatinové disky kolies s 5 dvojitými lúčmi
  • +
   Adaptívne diaľkové svetlomety

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  32 690 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom 4x2 | 4X2

  Od

  34 890 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom 4x2 | 4X2

Objavte novú Toyotu Corollu Hatchback

Tu je prvý pohľad na novú a vylepšenú Corollu Hatchback. Najobľúbenejšia Toyota na svete je teraz lepšia než kedy predtým, má vylepšený vonkajší vzhľad a moderný dizajn interiéru, intuitívne technológie a hybridný pohon piatej generácie, ktoré prinášajú ešte viac potešenia za volantom. 

Nová Corolla Hatchback: zlomové vylepšenie

Ak náš život neustále smeruje na vyššiu úroveň, nemalo by to tak byť aj s naším autom? Nová Corolla Hatchback je vďaka svojmu výraznému dizajnu, výkonnej konektivite a online aktualizáciám Over-The-Air pripravená urobiť každý okamih výnimočným. Vzrušenie, digitalizácia, vysokoúčinný hybridný elektrický pohon piatej generácie, to všetko je zlomové.

Nové zliatinové disky
Nová predná mriežka
LED svetlomety
Zadné kombinované svetlá
Spodná časť zadného nárazníka

Nové zliatinové disky

Rafinovaný a vysoko technický dizajn nového radu zliatinových diskov je príkladom športového charakteru modelu Corolla Hatchback.

Nová predná mriežka

Moderná estetika modelu Corolla Hatchback kombinuje účelné proporcie so širokým a mohutným dizajnom novej prednej mriežky chladiča, vďaka čomu je na ceste neprehliadnuteľná.

LED svetlomety

Corolla Hatchback spája technológiu s eleganciou a nikde to nie je také zjavné ako v dizajne jej výrazných Bi-LED svetlometov.

Zadné kombinované svetlá

Progresívny dizajn zadných kombinovaných svetiel a elegantná karoséria modelu Corolla sú funkčné a štýlové.

Spodná časť zadného nárazníka

Aerodynamická silueta vozidla je ešte efektívnejšia vďaka hladkej a tvarovanej spodnej časti zadného nárazníka.

Štýl, ktorý nemožno ignorovať

Tak ako má Corolla Hatchback dynamický a sofistikovaný interiér, odráža tieto hodnoty aj v dizajne exteriéru. Jej elegantný profil sa vyznačuje nízkou kapotou a širokou aerodynamickou líniou strechy, zatiaľ čo pohľad spredu a zozadu odhaľuje cieľavedomý vzhľad vozidla na ceste.

Nové čalúnenie sedadiel
12,3-palcový digitálny prístrojový panel
10,5-palcová multimediálna obrazovka
Štartovacie tlačidlo GR SPORT
Ambientné osvetlenie

Nové čalúnenie sedadiel

Od hlbokých, sýtych odtieňov a odvážnych 3D efektov až po svetlejšie odtiene, ktoré zvýrazňujú vrodenú sofistikovanosť modelu Corolla – na výber je čalúnenie, ktoré vyhovie vášmu štýlu.

12,3-palcový digitálny prístrojový panel

Digitálny prístrojový panel modelu Corolla Hatchback, ktorý je zameraný na vodiča a úchvatný na pohľad, si môžete prispôsobiť podľa svojho želania a vybrať si jeden zo štyroch rôznych dizajnových motívov.

10,5-palcová multimediálna obrazovka

Elegantná 10,5-palcová dotyková obrazovka modelu Corolla Hatchback s vysokým rozlíšením bez námahy prepojí váš digitálny a vodičský život.

Štartovacie tlačidlo GR SPORT

Pri každej jazde sa vám zrýchli tep. Štartovacie tlačidlo GR SPORT je neustálou pripomienkou prepojenia medzi cestnými vozidlami značky Toyota a jej veľmi úspešnými pretekárskymi vozidlami s hybridným pohonom.

Ambientné osvetlenie

Toto jemné a upokojujúce osvetlenie interiéru umocňuje všadeprítomné technológie a vynikajúci komfort modelu Corolla.

Pohodlie a technológie vo vzájomnom súlade

Priestranný interiér modelu Corolla Hatchback, v ktorom sa rafinovane spájajú špičkové technológie s tichou a upokojujúcou atmosférou, ponúka sebavedomý a prehľadný dizajn. Dvojzónová klimatizácia a odkladacie priestory v celom interiéri mu dodávajú vysokú mieru praktickosti, zatiaľ čo prvky ako ambientné osvetlenie či rad výrazného obloženia interiéru vytvárajú štýlový priestor na trávenie času.

Corolla Hatchback GR SPORT

Žite naplno a vychutnávajte si každý okamih strávený za volantom Vášho automobilu. Nová Corolla Hatchback GR SPORT, inšpirovaná motoršportom, Vás vtiahne do svojho sveta plného emócií. Atraktívny dizajn, komfortný interiér a dynamické motory sú iba niektoré z hlavných predností tejto vzrušujúcej verzie.

Športový štýl

Pozornosť upúta dvojfarebný dizajn exteriéru so strechou a lakovanými zrkadlami v odtieni klavírna čierna, rovnako ako znak „GR SPORT“ na veku batožinového priestoru. Charakter vozidla dokresľujú 17" kolesá z ľahkej zliatiny GR SPORT s jedinečným dizajnom, ktoré sú súčasťou štandardnej výbavy.

Interiér ako žiadny iný

Komfortný interiér v sebe ukrýva silu pokročilých technologických riešení a prepracovaných detailov odkazujúcich na úspechy závodného tímu TOYOTA GAZOO Racing, ako sú napríklad prahové lišty alebo logo GR SPORT na opierkach hlavy sedadiel.

Dynamické a úsporné pohonné jednotky

Corolla Hatchback GR SPORT je v ponuke s úsporným motorom 1.8 Hybrid 140 k e-CVT alebo dynamickým motorom 2.0 Hybrid Dynamic Force 196 k e-CVT. Dokonale vyladené odpruženie, extrémne tuhá karoséria a priame riadenie sa premietajú do plnej kontroly nad vozidlom.

Hybridný elektrický pohon bez kompromisov

Piata generácia hybridného elektrického pohonu novej Corolly Hatchback s nízkymi emisiami a okamžitým výkonom je tichšia, kompaktnejšia a citlivejšia ako kedykoľvek predtým. Okrem jazdných režimov Normal, Eco a Power ponúka aj plne elektrický režim na relaxačnú jazdu bez emisií, kedykoľvek sa rozhodnete.
Objavte viac
 • Rýchla konektivita

  Intuitívne digitálne prostredie modelu Corolla je nabité funkciami, ktoré vám pomôžu byť o krok vpred. Jeho intuitívne rozhranie, v podobe 10,5-palcovej dotykovej obrazovky, je rovnako rýchle a citlivé ako krásne. Používateľsky prívetivé riešenie s logickými ponukami a ostrým displejom s vysokým rozlíšením umožňuje presné vstupy a minimalizuje čas strávený bez pohľadu na cestu. Zároveň 12,3-palcový multiinformačný prístrojový panel, displej pre vodiča novej generácie, rýchlo a okamžite informuje o kľúčových údajoch týkajúcich sa jazdy.

Zjednodušte si každodenný život

Uľahčite si každú cestu pomocou aplikácie MyT. Obsahuje množstvo inovatívnych bezpečnostných a komfortných funkcií vrátane funkcie „Find My Car“, ktorá umožňuje lokalizovať zaparkované vozidlo a zdieľať jeho polohu s ostatnými a funkcie „Share to Car“, ktorá umožňuje odosielať vopred naplánované trasy do navigačného systému vozidla Corolla.
Zistiť viac

Toyota T-Mate. Váš pomocník pre bezpečnejšiu jazdu

S ohľadom na špičkové bezpečnostné funkcie je Corolla Hatchback vybavená asistentom T-Mate – vaším užitočným partnerom pri jazde. T-Mate je súbor systémov, ktoré vás podporujú a zvyšujú bezpečnosť jazdy na diaľnici, v meste alebo pri parkovaní. T-Mate sa postará o to, aby ste boli vždy v dobrých rukách. Nižšie uvedený zoznam zobrazuje výber hlavných bodov, kompletný obsah asistenta T-Mate pre Corollu Hatchback nájdete v konfigurátore vozidla.
 • Predkolízny bezpečnostný systém

  Predkolízny bezpečnostný systém dokáže rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či motocykle a pomôže vám predísť kolízii. Funguje tak, že upozorňuje vodiča zvukovými a vizuálnymi výstrahami a poskytuje brzdovú asistenciu. Ak vodič nestihne včas zabrzdiť, brzdy sa automaticky aktivujú, aby zabránili nárazu alebo ho zmiernili. Počas dňa pomáhajú pri odbočovaní na križovatkách a pri vyhýbacích manévroch aj systémy podpory vyhýbania sa kolíziám na križovatke a núdzový asistent riadenia.

 • Systém upozornenia na zabudnuté objekty na zadných sedadlách (RSRS)

  Tento systém upozorní vodiča, ak na zadnom sedadle zostanú cestujúci alebo predmety. Súčasťou upozornenia je výstraha na prístrojovom štíte a po uzamknutí vozidla sa aktivujú aj výstražné svetlá a zvukový signál.

 • Proaktívny jazdný asistent – asistent spomalenia

  Tento systém podporuje plynulé spomalenie pri uvoľnení plynového pedála, keď sa blížite k vozidlu pred vami.

 • Adaptívny tempomat (ACC) s plným rozsahom rýchlosti jazdy

  Tento systém udržiava vopred nastavený minimálny odstup od vozidla vpredu. Ak sa vzdialenosť začne znižovať, systém vozidlo spomalí a napokon aktivuje brzdy a zapne brzdové svetlá. Systém ACC s plným rozsahom rýchlosti jazdy dokáže vozidlo úplne zastaviť, ak zastaví vozidlo pred ním. Slabým stlačením plynového pedála alebo pomocou spínača ACC systém opäť aktivujete. Ak je vaše auto vybavené systémom rozpoznávania dopravných značiek (RSA), tento systém rozpozná aj rýchlostné obmedzenia na vašej trase a navrhne potrebné úpravy.

 • Asistent bezpečného vystupovania (SEA)

  Tento systém využíva radar systému sledovania mŕtveho uhla, aby pomohol zabrániť kolízii medzi otvorenými dverami cestujúceho a vozidlom alebo cyklistom blížiacim sa zozadu. Ak hrozí riziko kolízie, na vonkajších spätných zrkadlách a multiinformačnom displeji sa rozsvietia kontrolky a cestujúcich upozorní zvukový signál.

 • Systém núdzového zastavenia počas jazdy (EDSS)

  Ak sa nejaký čas nezistí žiadny zásah vodiča, zaznie zvuková výstraha, ktorá vodiča upozorní. Ak vodič ani potom nezasiahne, vozidlo automaticky spomalí a zastaví bez toho, aby vybočilo z aktuálneho jazdného pruhu. Výstražné svetlá sa aktivujú, aby varovali ostatných účastníkov cestnej premávky, a dvere sa pootvoria, aby v prípade potreby umožnili ľahký prístup záchranným službám.

 • Aktualizácie systému Toyota Safety Sense na diaľku

  Aktualizácie softvéru na diaľku zabezpečujú aktualizáciu systému Toyota Safety Sense (TSS) o najnovšie funkcie a vylepšenia.

TOYOTA GAZOO RACING

Objavte športovú stránku Toyoty. Objavte modely GR, ktorých výkony a technológie preverené na závodných tratiach zrýchlia Váš tep, a takisto rad GR SPORT, ktorý sa vyznačuje výnimočným dizajnom a bohatou výbavou.

Zájdite si pre víťazstvo

Toyota Corolla Hatchback – galéria modelu